Strona główna - VAR-MC Systemy Sterowania i Ważenia
Var-Mc Systemy Sterowania
C-LON Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa
plenru

Strona główna

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście Państwo odwiedzić naszą stronę internetową .Jeśli znajdziecie czas, aby przeczytać o nas trochę informacji , będzie to pierwszy sukces w naszej współpracy. To, co dalej napiszemy jest tylko skromną prezentacją naszych możliwości - osiągnięć inżynierów i fachowców pracujących dla Państwa z myślą o zaspokojeniu Waszych potrzeb. Wszystko , co robimy od ponad piętnastu  lat zakończyło się powodzeniem ku zadowoleniu naszych klientów , a jednocześnie pozwoliło na rozwój naszej firmy. Var-MC jest czołowym realizatorem kompletnych dostaw, od projektu do wdrożenia, systemów wizualizacji i archiwizacji oraz sterowania liniami technologicznymi, układów elektrycznych i urządzeń elektronicznych dla przemysłu spożywczego, szczególnie młynów, wytwórni pasz i palarni kawy, lini nalewania płynów oraz lini technologicznych w browarach.

Mamy już kilkuletnie doświadczenie w realizacji różnych obiektów, szczególnie w wyposażaniu ich w systemy wagowe.

Nasze systemy komputerowe wizualizacji, archiwizacji i sterowania procesami technologicznymi (SCADA) oparte są na sterownikach firmy SIEMENS, Allen Bradley, GE, Phoenix Contact i oprogramowaniu SCADA
- iFIX firmy GE 
- Ignition firmy Inductive Automation
-WinCC firmy Siemens

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

VAR-MC Systemy Sterowania C-LON Sp. z o.o. Spółka Komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Inteligentny system pomiarów przepływu i masy materiałów sypkich w procesach produkcyjnych oparty na technologii IoT, z wykorzystaniem wagi nowej generacji"

POIR311_3logo.png

Nasi partnerzy

Oni nam zaufali

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością firmy, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.